Wirtualne spacery i panoramy 360°

Wirtualne spacery, panoramy 360, zdjęcia sferyczne, wizualizacje 3D wykonywane są w obrębie Bydgoszczy i okolic.

Wirtualny spacer to forma prezentacji multimedialnej obiektu lub przestrzeni w pełnej perspektywie 360 stopni dookoła własnej osi i 180 stopni w płaszczyźnie góra-dół, w 100% interaktywne poprzez ruchy kursora na ekranie. Dzięki takiej wirtualnej wycieczce oglądający ma wrażenie fizycznego znajdowania się w pomieszczeniu.

Ma możliwość pełnej kontroli poruszania się po obiektach, rozejrzenia się w dowolnym kierunku i przybliżania dowolnego fragmentu w dowolnym momencie, dzięki czemu może zobaczyć to co go interesuje.


Dlaczego warto mieć taką prezentację?

Z wielu powodów. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do tradycyjnych statycznych zdjęć, oglądający ma szansę zobaczyć więcej. Odczuwa rzeczywisty rozmiar pomieszczeń, który za pomocą zwykłych fotografii ciężko odzwierciedlić. Z wirtualnego spaceru można korzystać z każdego miejsca na świecie i zapoznać się z wnętrzem przykładowo

  • ośrodka/salonu SPA/klubu fitness do którego się wybiera;
  • mieszkania, lokalu lub domu, który zamierza kupić lub wynająć;
  • restauracji lub klubu, do której myśli się wybrać;
  • hotelu, w którym poszukuje noclegu;
  • a nawet działki, które są daleko za miejscem zamieszkania, a które jest zainteresowany zobaczyć

Możliwości jest wiele, a co zyskuje nasz klient, który zamówi u nas taki spacer wirtualny 3D?

Przede wszystkim bardzo cenny czas, którego nie traci na spotkania z zainteresowanymi, którzy chcą obejrzeć np. mieszkanie - ponieważ mają możliwość obejrzenia prezentacji 360 stopni 24h /dobę.

Zatem ci, którzy umawiają się na spotkania są już zorientowani w tym jak wygląda miejsce, o którym chcą porozmawiać, nie traci się więc czasu na niezdecydowanych, mało konkretnych odwiedzających. Ponadto strona WWW zyskuje niewątpliwie bardziej profesjonalny wygląd, a Państwa firma jest bardziej prestiżowa i wyróżniająca się na tle konkurencji.

Panorama 360 i wirtualna wizyta są zatem świetną reklamą, która się sprawdza. Jest to najlepszy pomysł aby przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż usług.


Tagi: wirtualne spacery, panoramy 360, sferyczne, wirtualne wizyty, wizualizacje 3D